TEAMSPEAK 3
Hosting serwerów głosowych
ZAMÓW WŁASNY SERWER TERAZ
od 4.00 PLN za 20 slotów.

TEAMSPEAK 3

Hosting serwerów głosowych z ochroną anty-ddos

TeamSpeak 3 oferuje idealne narzędzie do gier online, edukacji i szkoleń, komunikacji wewnętrznej oraz utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi i rodziną. Naszym głównym celem jest dostarczenie rozwiązania, które jest łatwe w użyciu, z wysokimi standardami bezpieczeństwa, doskonałą jakością głosu i niskim zużyciem systemu i przepustowości. Opierając się na architekturze klient-serwer, TeamSpeak 3 dosłownie jest w stanie obsłużyć nawet tysiące równoczesnych użytkowników.

Bez brandingu
Wysoka przepustowość
Menedżer kluczy uprawnień
Menedżer kanału
Menedżer użytkownika
Twórz i przywracaj kopie zapasowe
72Godziny

Satysfakcja gwarantowana!

Wierzymy w naszą usługę! Pozwolimy wszystkim naszym klientom hostującym gry poprosić o pełny zwrot pieniędzy w ciągu 72 godzin od zakupu, jeśli nie są zadowoleni z ich zakupu.

TCAdmin Panel Kontrolny

Wszystkie nasze usługi hostingu gier i głosu są monitorowane i kontrolowane przez nasz dostosowany panel TCAdmin. Miej pełną kontrolę nad swoją usługą w dowolnym miejscu i czasie.

Pomoc 24/7

Nasz oddany zespół pracowników jest dostępny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, aby zapewnić ci wsparcie, którego potrzebujesz. Jesteśmy tu i jesteśmy gotowi pomóc ci we wszystkim, czego potrzebujesz.

Natychmiastowa konfiguracja

Wszystkie zamówienia na serwer gier i wiadomości głosowych są natychmiastowo rezerwowane po otrzymaniu płatności. Proces zajmuje tylko kilka minut i zależy od rozmiaru pliku gry.

Lokalizacje na całym świecie

Wybierz jedną z naszych rozwijanych list lokalizacji rozmieszczonych na całym świecie. Nie jesteś zadowolony z bieżącej lokalizacji? Bez obaw, możemy to dla Ciebie przekazać!

Ochrona Anty-DDos

Ataki sieciowe na serwery gier i głosowe są częstsze niż myślisz. Wszystkie nasze usługi są hostowane w sieciach chronionych przez DDoS, wykorzystując najlepsze możliwe nośniki przepustowości, aby zapewnić optymalny czas pracy i wydajność.

Gwarantowana satysfakcja

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych usług, możesz poprosić o zwrot środków w ciągu 72 godzin od zakupu. Jesteśmy za naszymi usługami!